İletişim

Bize Aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Artık bu gibi durumlarda irmak bilişim  yanınızda! Tamir için internet sitemizden kolayca vereceğiniz bir sipariş ile kuryemiz istediğiniz adresten mobil cihazınızı teslim alarak irmak bilişim Servis’e veya ilgili yetkili servise ulaştırır. Siparişinizin her aşamasında e-posta veya telefon yoluyla bilgilendirilerek, tamir için belirlenen fiyat onayınıza sunulur ve bu fiyat için onay alınmadan cihaza kesinlikle bir müdahalede bulunulmaz. İstanbul dışındaki müşterilerimiz MNG ile anlaşmamız dahilinde cihazlarını ücretsiz olarak kapıdan teslim edebilir ve aynı şekilde teslim alabilirler.

Ceptamircim.com çatısı altında kurulmuş olan ve şu an tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren Ceptamircim.com , mobil cihazlarınızın problemlerine çözüm getiriyor. Yerinizden kalkmadan cep telefon tamiri iddiasıyla yola çıkan Ceptamircim.com , hızlı ve pratik hizmetiyle teknik servislerde sıra bekleme derdine son veriyor.

irmakbilisim.com ile ekranı kırılmış, çalışmayan, suya düşmüş veya çeşitli sorunları olan akıllı telefonlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamir ettirmeniz mümkün. Ayrıca cep telefonunuz tamirdeyken telefonsuz kalmamanız adına yedek telefon hizmeti de sunuyoruz. Size vereceğimiz Samsung A5 ve iPhone 6, 5s ve 5se modellerinden birini cihazınız tamir edilene kadar kullanabilirsiniz.

 

Facebook: